Apie Mane

Ça va, mon chérie? – kreipiuosi į Tave iš kasdieninės apmąstymų priklausomybės ir priklausymo temomis smegduobėmis. Iš anksto perspėju – su Prancūzija turiu labai mažai ką bendro. Mėgstu jų virtuve, grožiuosi jų kalba – tik tiek, nors tikriausiai ir tiek jau per akis.

Mano vardas – Kajus. Ne, nesu animacinių filmų veikėjas, nesifilmavau “Beybleiduose“. Atsakymas į daugelį su mano vardu susijusių klausimų yra “ne, nón, nada – nein“. Gilioje vaikystės senatvėje susidomėjau priklausomybėmis. Mano tėtis rūkė, o mažasis, vaikiškasis mano protelis niekaip nesugebėjo suprasti: “Kodėl žmonės rūko? Kodėl jie geria?“. Matyt, iš neapdairumo pasirinkau tiesioginį susidūrimą su priklausomybėmis ir pats pradėjau rūkyti.

Gana greitai supratau ir “Pringles“ traškučių reklaminį šūkį – “Once you pop, you can’t stop.“ Taigi, paklaustas penkiolikos metų, į klausimą: “Kodėl rūkai?“, atsakyčiau – “Nes nerūkyti neišeina.“ Sulaukus aštuonuolikos, galvoje ėmė suktis nauji klausimai, naujos problemos, pagridinis kurių buvo “O kodėl neišeina?“. Į jį, tiesą pasakius, lig šiol neradau patenkinančio atsakymo. Tačiau rankš nenuleidžiu – tikiu, jog tai padaryti pavyks Tavo ir šio tinklaraščio pagalba.

Sveikas atvykęs į priklausomybių kampelį! 🙂 Mūsų daug, visiems užteks bent po vieną – Tau tereikia išsirinkti. 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s